Tento krém na atopickú dermatitídu je naozaj niečo výnimočné!

Karmen Kralj, nadšená užívateľka Chicatella Cream

5/5

Vďaka svojmu okluzívnemu účinku zadržiava Chicatella Cream vlhkosť v suchej pokožke a chráni ju pred atopickou dermatitídou, suchou pokožkou a kožným ekzémom.

Ručne vyrobený z prírodných surovín, je to vynikajúca starostlivosť o všetky časti tela, dospelých aj detí!

Niekto ho používa na ústnu dermatitídu, iný na seboroickú dermatitídu, väčšina na atopickú dermatitídu a suchú pokožku a niekto na jemné pery a šťavnaté bozky. 😉

Vyskúšajte ho, nemáte čo stratiť!

Postarajte sa o seba aj vašich blízkych s týmto prírodným  ochrancom atopickej a suchej pokožky.

2 x Chicatella
Cream

2 x 55 ml

€ 46,00

Poštovné zdarma

1 x Chicatella
Cream

1 x 55 ml

€ 23,00

+ Poštovné

Ponúkame vám BEZPEČNÝ NÁKUP so všetkými možnosťami platieb – aj na dobierku.

100% BEZ RIZIKA

AK VÁM VÝROBOK NEVYHOVUJE,
VRÁTIME VÁM PENIAZE

(Bez požiadavku vrátenia výrobku!)

SPOĽAHLIVOSŤ A DÔVERA

Pridajte sa k nám!

Chicatellu pravidelne používajú tisíce ľudí v celej Európe. Preto vás pozývame, aby ste sa stali súčasťou našej rodiny a rozlúčili sa s kožnými problémami.

Čo sa hovorí o Chicatella Cream?

Z času na čas posielame novým zákazníkom dotazník s otázkou, čo si myslia o našom kréme.

Toto sú ich odpovede preložené do čísiel.

Efektivita
92%
Mazivosť
69%
Výživnosť
96%
Vôňa
73%

Textúra Chicatelly

Chicatella je v podstate masť, takže je hustá a pevná! Pomerne rýchlo sa však vstrebáva a nezanecháva žiadne stopy na oblečení.

Všetky názory zákazníkov

Po veľkom úspechu v Nemecku, Taliansku, Slovinsku, Chorvátsku, Českej republike a Poľsku sme sa tento rok rozhodli ponúknuť naše produkty aj na Slovensku, keďže z vašej krajiny sme mali čoraz väčší dopyt.

Preto budeme super radi, ak nám k nemu po otestovaní vybraného produktu napíšete názor, ktorý tu zverejníme.

Prečítajte si viac o našom kréme na atopickú dermatitídu:

V každom balení sa nachádza 55 ml krému.

Dátum spotreby je 1 rok.

Chicatella krém na atopickú dermatitídu je použiteľný tri mesiace po otvorení.

Keďže je vyrobený z prírodných surovín, odporúčame vám ho uchovávať na chladnom mieste alebo pri izbovej teplote.

Ak Vám Chicatella krém na atopickú dermatitídu z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, bez akýchkoľvek otázok Vám vrátime kúpnu cenu.

Pokiaľ ste si objednali 2 krémy… Potom vás požiadame, aby ste nám najskôr vrátili druhý.

Preto vám odporúčame, aby ste si na prvýkrát kúpili iba jeden krém a overili si, či vám vôbec vyhovuje.

Ako vidíte, v politike vrátenia tovaru sme veľmi transparentní a nič nekomplikujeme … Chceme však, aby ste pochopili, koľko pozitívnej energie a dobrej vôle z našej strany je potrebné, aby sme vám mohli poskytnúť kvalitný zážitok z nákupu.

Chicatella je vyrobená z najčistejšieho nechtíka, jojobového oleja, olivového oleja … ako aj vazelíny a lanolínu, ktoré sa starajú o efektívnu rovnováhu a pôsobenie ostatných zložiek.

INCI (medzinárodné označenie kozmetických zložiek):

Aqua, Lanolin, Petrolatum, Olea Europea Fruit Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cetearyl Alcohol, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Sodium Benzoate, Potasium Sorbate, Bisabolol, Allantoin, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Sodium Catearyl Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate in Citric Acid.

Na doručovanie využívame zásielkovú službu DPD a balíky odosielame každý utorok a štvrtok.

Najčastejšie otázky

Prečítajte si čo nám každý deň doručia virtuálny poštári do e-mailu.

Krém na atopickú dermatitídu má pomerne hustú štruktúru.

Preto vám odporúčame, aby ste si ho pred aplikáciou zahriali medzi dlaňami. Keďže pôsobí okluzívne, aplikujte ho ihneď po sprchovaní, pretože tak zachová viac vlhkosti v pokožke.

Ak máte ekzém horšieho typu, naneste krém hrubšie a snažte sa ho na pokožke udržať čo najdlhšie, alebo tak aby sa vsakoval čo najdlhšie.

Máme veľa klientov, ktorí ho užívajú na psoriázu, ale zázrak sa bohužiaľ nedá očakávať. Ľudia hovoria, že pomáha zmierniť svrbenie a znížiť objem suchých lupín. Pre tých, ktorí nemajú tak závažnú formu psoriázy, niekedy skutočne uľahčuje život. Ale ako sme uviedli … Nechceme vám dávať falošné nádeje, najmä preto, že v prípade psoriázy a prípadnej nespokojnosti s krémom nemusíme vrátiť kúpnu cenu.

Áno, ale až keď pľuzgieriky prasknú a uschnú. Nie je dobré ho mazať na „vodné“ pľuzgiere, pretože to má opačný účinok, udrží v nich vodu. Dyshidróza je však najčastejšie problém s kontaktnou pokožkou, takže urobíte viac, ak sa dráždidlu vyhnete.

Chicatello používajú tisíce bábätiek a detí všetkých vekových kategórií!

Keďže je hustý, väčšina užívateľov ho spotrebuje do mesiaca, keďže výsledok si vyžaduje v porovnaní s inými krémami dosť malé množstvo.

Áno! Zákazníci zvyčajne riešia túto výzvu tak, že si krém vmasírujú do pokožky hlavy, počkajú pár hodín a potom si ho opláchnu jemným šampónom. Niektorí si dokonca kúpia bavlnené čiapky a prespia celú noc s krémom na vlasy. Krém je skrátka výborný na seboroickú dermatitídu a ak teraz premýšľate, aký šampón použiť pre najlepší výsledok, žiaľ, nevieme vám pomôcť, pretože každá pleť je iná. Odporúčame ho však hľadať medzi detskými prípravkami určenými na atopickú dermatitídu.

Absolútne! Periorálna dermatitída je v podstate forma atopickej dermatitídy, až na to, že hovoríme o ústach a nose, niekedy aj širších oblastiach tváre.

Krém je určený na atopickú dermatitídu a červené fľaky, ktoré veľmi svrbia, sú najčastejšie príznakom alergie alebo iných nepríjemných kožných problémov. Nuž… Nie vždy je to tak, keďže ide niekedy o bežnú atopickú dermatitídu, najmä u malých detí. Čo ale chceme povedať je, že na takéto a podobné otázky by sme zo zákona nemali a nechceme odpovedať, pretože nie sme lekári. Máme bohaté skúsenosti a vieme o tom, ako by mala vyzerať pleť, na ktorú by nám pomohol náš krém, no tak ako sme každý odlišný, taká je aj naša pleť.

S ťažkým srdcom vám preto, žiaľ, nevieme pomôcť tak, ako dermatológ. Aby však naša odpoveď nebola taká „všeobecná“, pozývame vás prečítať si naše články, kde sa s vami podelíme o všetko, čo sme sa doteraz o dermatitíde a suchej pokožke dozvedeli.

Koľko krému si prajete?

Je čas zabudnúť na problémy s pokožkou …

2 x Chicatella
Cream

2 x 55 ml

€ 46,00

Poštovné zdarma

1 x Chicatella
Cream

1 x 55 ml

€ 23,00

+ poštovné

Ponúkame vám BEZPEČNÝ NÁKUP so všetkými možnosťami platieb – aj na dobierku.